O firmie

kompresory śrubowe

Firma nasza, MHS II Hydraulika Siłowa i Kompresory działalność zarejestrowała 20.09.1999 roku z siedzibą w Wilkowie 85 k. Świebodzina.
W pierwszym etapie  naszego istnienia zajmowaliśmy się montażem hydrauliki siłowej do wywrotu najlepszych  producentów. Specjalnością naszą stały się jednak zabudowy kompresorów śrubowych i rotacyjnych. W pierwszych naszych zabudowach montowaliśmy kompresory firmy Gardner Denver Wittig, której przedstawicielem w Polsce byliśmy przez wiele lat. Zmiany w Gardner Denver i na rynku europejskim połączyły nas z niemiecką firmą CVS Engineering, której maszyny z ogromnym powodzeniem montujemy od kilku lat w samochodach ciężarowych naszych klientów.
Nasi mechanicy, którzy są z nami od początku działalności, przechodzą regularne szkolenia, co gwarantuje  Państwu   jakość naszych produktów i usług.

kompresory

W roku  2007 wybudowaliśmy specjalistyczne stanowisko serwisowe do montażu i obsługi kompresorów na ciągnikach siodłowych,  kupiliśmy  przecinarkę plazmową CNC JANTAR 2 z systemem Hiperterm. W roku 2008 zakupiliśmy prasę krawędziową marki DURMA o nacisku 350 Ton oraz walce mechaniczne co pozwoliło nam na pełne wykorzystanie swojego potencjału do tworzenia zabudów kompresorów  o wysoce zaawansowanej technologii na potrzeby naszych klientów. Dodatkowo powiększyliśmy zabezpieczenie magazynowe o części zamienne do naprawy i obsługi kompresorów wszystkich liczących się producentów  na świecie – w tym GHH – Rand, Drum, Haar, Hori, Gardner Denver.  
Obecnie pracujemy nad nowymi aplikacjami a w szczególności nad systemem  „Elami 700”  służącym do stacjonarnego  rozładunku  produktów sypkich z pojazdów silosów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej firmy .

  • kompresory MHS
  • kompresory śrubowe MHS
  • MHS

©  2011-2024 dla MHS II Kompresory śrubowe + Hydraulika siłowa